ALUMINIOWE LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Informacje o produkcie

Nasze aluminiowe listwy przypodłogowe to ekskluzywny element wykończenia aranżacji wnętrza, którego zadaniem jest ukrycie kabli i szczeliny dylatacyjnej. Nasze listwy przypodłogowe wyróżnia się bardzo wysoką odpornością na uderzenia, wilgoć co pozwala na jej montaż w każdym pomieszczeniu. Bardzo gładka powierzchnia sprawia że są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Materiałem wewnętrznym jest wysokiej jakości styropian dzięki czemu w łatwy sposób można go przycinać np. w celu ukrycia nieestetycznie wystających kabli. Zewnętrzna powierzchnia to precyzyjnie docięta na wymiar płyta kompozytowa składająca się z kilku warstw.

Z czego zbudowane są listwy?

Produkowane przez nas listwy przypodłogowe można zamówić w 2 dostępnych wymiarach przedstawionych na rysunku. Poniżej zamieszczony wzornik kolorów umożliwia dopasowanie koloru listew według własnych potrzeb.

Beznazwy-1

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w sprawie dostępności wybranego przez Państwa koloru.

Sposób montażu:

Przed montażem powierzchnia ściany powinna być czysta i sucha. Do klejenia można wykorzystać każdy klej poliuretanowy do styropianu. Na poniższych zdjęciach przedstawiamy naszą propozycję wykończenia listew.

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobiście w siedzibie firmy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

MOJE KONTO
Call Now Button+48661222410
EnglishGermanPolishRussian