NOWOŚĆ! GOTOWE OŚCIEŻA OKIEN ZEWNĘTRZNYCH NA KAŻDY WYMIAR 

PhotoRoom-20210914_125647

Wysoka jakość i łatwość montażu

Ościeża okienne w autorskiej technologii, które znacząco przyspieszą proces obróbki zewnętrznych okien, a najważniejsze znacząco zmniejszą czas takich prac i koszt inwestycji. Produkowane przez nas ościeża okien zewnętrznych są zbudowane z wysokogatunkowego styropianu wraz z zewnętrzną wysoko odporną na uderzenia masą sztukatorską i wysokiej jakości kruszywami. W przeciwieństwie do innych rozwiązań dostępnych na rynku nasze ościeża okienne są elastyczne odporne na warunki atmosferyczne i nie pękają z biegiem lat. Sam proces montażu ogranicza się wyłącznie do wklejenia i pomalowania dowolnie farbą elewacyjną.

Bez docinania i generowania odpadów

Zamawiając nasze ościeża możesz zamówić na dowolny wymiar pozbywając się problemu docinania na budowie. Dokładne zwymiarowane ościeża znacząco zmniejszają czas i koszt obróbki zewnętrznych wnęk okna, a dodatkowo rozwiązuje problem powstałych odpadów w przypadku standardowej metody obróbki okna.

Powierzchnia przygotowana do montażu ościeży

Ościeża po montażu

Ościeża po końcowej obróbce wraz z elewacją

Zainteresował cię nasz produkt? chciałbyś uzyskaś wiecej informacji? skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób – telefon, mail lub odwiedź nas w naszej firmie.

Ceny ościeży w fakturze standardowej tzw. baranek od 30/mb (netto).

Firma Dekor XPS produkuje ościeża w dowolnej szerokości, grubości i długości
Ceny są ustalane indywidualnie.

Ościeża z profilem wokółokiennym

Ościeża na tzw. wypust

MOJE KONTO
Call Now Button+48661222410
EnglishGermanPolishRussian