Donice DIBOND do wewnątrz i na zewnętrz 

Donice dibond dostępne na zamówienie, w każdym rozmiarze i kolorze z palety RAL.
Szybki czas realizacji.

Duże i lekkie waga orientacyjna naszej donicy to około 10 -12 kg.

długość 100 cm.
wysokość 53 cm.
szerokość 39 cm.

Nasze donice tworzymy ręcznie na każdy wymiar, duże, lekkie donice domowe, tarasowe, biurowe, balkonowe oraz ogrodowe. Jako jedyna firma posiadamy donice zdobione brokatem oraz imitacją cyrkonii. Donice posiadają właściwości termoizolacyjne, co oznacza, że latem korzenie roślin nie nagrzewa się, a przesychanie gleby jest znacznie mniejsze. Zimą, bryła korzeniowa rośliny chroniona jest przed przemarzaniem i nie pękają jak to jest w przypadku donic betonowych czy plastikowych.

Ze względu na niską wagę, nasze donice polecane są na tarasy zlokalizowane na kondygnacjach budynków i nie obciążają konstrukcji budynków.

Donice posiadają podniesione dno. Głębokość dostosujemy do Państwa potrzeb w zależności od tego, jaki typ roślin jakie będziecie Państwo w nich sadzić.

Donice które mają być przeznaczone na zewnątrz posiadają odpływ od nadmiaru wody. Wykonane są z polistyrenu i specjalnej mieszanki żywic, pokryte są farbami najwyższej jakości.

Donice można zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL

Donica w strukturze piaskowca

 W kolorze : Ciepła biel(najjaśniejszy), Jasny Beż, Złoty, Ciemny Beż)

Faktura baranka

Faktura gładka

Donice wykonywane na wymiar, jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę kierować zapytania na e-mail biuro@dekorxps.pl lub pod numer telefonu +48 661-222-410

MOJE KONTO
Call Now Button+48661222410
EnglishGermanPolishRussian