IMITACJA PIASKOWCA NA KAŻDY WYMIAR

Bez względu na mnogość zalet naturalnego kamienia radzimy naszym klientom dokonanie prostej kalkulacji. Po co płacić trzykrotnie (lub więcej) wyższą kwotę za materiał, który w specyficznych zastosowaniach nie przenosi żadnych obciążeń eksploatacyjnych, a jest jedynie dekoracją? Kosztowny i skomplikowany montaż, tworzenie mostków termicznych, zmagania z glonami i porostami znajdującymi w kamieniu pożywkę – oto kontrargumenty dla naturalnego kamienia w miejscach, w których nie jest potrzebny. 

Piaskowiec Dekor XPS 

Dzięki stworzonej przez firmę „Dekor XPS” technologii płyty mają wierny wygląd płyt z piaskowca. Nasza powłoka zewnętrzna to kompozycja atestowanych żywic, kruszyw i pigmentów. Nasz system płyt elewacyjnych to kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnego podejścia do aranżacji elewacji. Zaletą naszego piaskowca to niewielka waga, niezwykła estetyka wykonania, możliwość uzyskania wielu efektów kolorystycznych oraz cena wielokrotnie niższa od kamiennych odpowiedników. Dzięki naszym płytom elewacyjnym możesz mieć elewację twoich marzeń bez olbrzymich wydatków, przy okazji dodatkowo docieplając swój budynek.

Kolory Standardowe Piaskowca

UWAGA:

przedstawione kolory mają charakter poglądowy i mogą odbiegać nieco od
rzeczywistości np. od ustawień monitora

Jasny Beż

Ciemny Beż

Ciepła Biel

Złoty

Budowa i montaż

Rdzeń płyt styrodurowych „XPS PRIME S 30” lub bardzo twardy styropian o oznaczeniu „EPS PARKING” obłożony jest okładzinami z masy żywicznej imitujący naturalny piaskowiec ,która została odpowiednio zabezpieczona przed korozją oraz pokryta odpowiednią powłoką kolorystyczną (zgodnie z zamówieniem klienta). System łączenia płyt na tak zwany wpust i wypust eliminuje potrzebę uszczelniania płyt przez co znacząco skraca się czas montażu ,a najważniejsze realnie zmniejszając finalny koszt inwestycji. Płyty montuje się bezpośrednio do podłoża, które musi być suche, stabilne i wolne od pyłu. Nie ma potrzeby stosować podkonstrukcji czy kotwienia. Do przyklejania płyt można stosować dowolny klej do styropianu, czy to w postaci zaprawy, czy też poliuretanowy.

Dekor XPS Producent
Dekor XPS Producent
Dekor XPS Producent

Konserwacja

Konserwacja płyt „Dekor XPS” ogranicza się do zmycia wodą lub wodorozpuszczalnymi detergentami ewentualnych zabrudzeń (można stosować myjki ciśnieniowe zachowując należytą odległość i ciśnienie). Ewentualne ubytki i uszkodzenia mechaniczne płyt można uzupełniać masą szpachlową którą klient otrzymuję do swojego zamówienia lub wymienić uszkodzone elementy. 

MOJE KONTO
Call Now Button+48661222410
EnglishGermanPolishRussian