PANEL RYFLOWANY

Niezwykle nowoczesny i modny panel ścienny ryflowany znajdzie swoje miejsce gdzie wymagany jest nietuzinkowy wygląd zachowując przy tym świetny stosunek ceny do jakości. Nasze panele znajdą zastosowanie na zewnątrz budynku jak również wnętrz nadając nowoczesny charakter twojego domu.

Jakie są zalety naszych paneli?

Doskonała izolacja termiczna:

Wykorzystywany materiał sprawdzi się doskonale w izolacji termicznej dzięki czemu możemy zaoszczędzić na ogrzewaniu w okresie jesienno-zimowym

Trwałość i łatwość w czyszczeniu:

Zastosowane materiały sprawiają że panele są trwałe i z pewnością będą zdobić elewację bądz wnętrze domu przez długie lata. Konserwacja ogranicza się wyłącznie do przetarcia z kurzu ,a w przypadku większych zabrudzeń można przetrzeć szmatką namoczoną  w wodzie.

Projekt dostosowany do potrzeb:

Szeroka gama kolorostyczna wraz z indywidualnym projektem ryfli daję ogromnę możliwości w doborze aranżacji elewacji budynku bądz wnętrza domu. Nasz produkt można zamówić w wersji na piaskowca lub w stanie tzw. surowym w strukturze do pomalowania lub na życzenie klienta możemy pomalować odpowiednim kolorem z palety RAL. 

Budowa naszych paneli

Do budowy paneli wykorzystujemy najtwardszego styropianu dostępnego na rynku o oznaczeniu Parking Expert . Aby uzyskać odpowiednią twardość i trwałość naszych paneli zewnętrzna powłoka jest pokryta wielo-warstwowo specjalną strukturą z masy  żywicznej ,która ma za zadanie utwardzić sam panel i nadać jej właściwej faktury.

Montaż

Panele montuje się bezpośrednio do podłoża, które musi być suche, stabilne i wolne od pyłu. Do przyklejania paneli można stosować dowolny klej na bazie poliuretanu do styropianu lub styroduru.

MOJE KONTO
Call Now Button+48661222410
EnglishGermanPolishRussian